Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.

Břidlicová krytina

Krycí plotny se vyrábí v různých velikostech a tvarech. Vznikají rozštípáním suroviny na tenké desky roztříděné na tloušťky 6 až 10 mm, ty se následně upraví na předepsaný tvar ořezáním podle šablony.Vyznačují se vysokou trvanlivostí, pěknou barevností a lehkostí. Krytina z břidlic je využívána k pokrývání a opravám střech rodinných domů, veřejných budov a k opravám památkových objektů. Břidlicový důl Lhotka s.r.o.
Domek.jpg
Břidlice.jpg
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one