Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.

Hydroizolační folie

Charakteristika   střešního   systému   z  hydroizolačních    fólií - obrázek

Charakteristika střešního systému z hydroizolačních fólií - obrázek

Fólie jsou určené pro pokrývání plochých i šikmých střech Jsou vhodné jak pro nové objekty, tak i pro sanace starých střech, pro vytváření hlavní hydroizolační vrstvy nepochůzných, pochůzných, pojížděných a vegetačních střech. V souladu s ČSN 73 1901 doporučujeme sklon střechy nejméně1°. Hydroizolační bezpečnost je ve většině případů zajištěna 1 vrstvou fólie tloušťky 1,2 nebo 1,5 mm. V případě teras a vegetačních střech, kde je požadována velmi vysoká hydroizolační bezpečnost, lze uplatnit dvojitý systém s možností kontroly. Fólie ALKORPLAN 35176 uložené na tepelné izolaci z minerálních vláken lze použít do požárně nebezpečného prostoru. Dle ČSN P ENV 1187je skladba klasifikována BROOF (t3). Do požárně nebezpečného prostoru lze také použít fólii ALKORPLAN 35177, která je pokryta spojitou nehořlavou stabilizační vrstvou. Použití této skladby musí být schváleno požárním technikem. Materiál dlouhodobě odolává běžně se vyskytuj ícímu přirozenému koroznímu namáhání (jedná se zejména o expozici UV záření, tepelné energie, agresivitu běžně se v přírodě vyskytuj ící vody, agresivitu ovzduší, průmyslové exhalace), fólie ALKORFLEX navíc odolávají i působení ropných produktů a olejů. Fólie jsou výborně svařitelné i po dlouhodobém vystavení vnějším klimatickým podmínkám na střeše. To dává jistotu uživatelům střech, že jakýkoliv defekt, který vznikne v hydroizolaci v průběhu životnosti, může být opraven bez snížení hydroizolační bezpečnosti střechy. Systémové řešení zahrnuje sortiment pomocných prvků, ukončovacích profilů atd. Hydroizolační vrstva má velmi nízkou plošnou hmotnost. Vlastní hydroizolace nevyžaduje údržbu. Fólie z PVC-P se vyznačuj í nízkým difúzním odporem. Fólie lze použít také jako pojistné hydroizolace šikmých střech, PHI stupně3., třídy A, B.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
VIPLANYL  - obrázek

VIPLANYL - obrázek

VIPLANYL - profily pro oplechování foliových střech.pdf  85.18kB
Profily pro oplechování foliových střech , ke stažení.
 - obrázek

- obrázek

VIPLANYL 60 - použití Kotvící, úchytné a dokončovací prvky pro PVC fólie, které jsou používány k hydroizolaci střech, bazénů, podzemních staveb atd. Klempířské prvky - pro oplechování střech, teras, balkónů, lodžií, atik, říms, parapetů. Obklady a podhledy v prostorách s agresivním prostředím. Výhody použití materiálu VIPLANYL Barva PVC vrstvy dle přání zákazníka. Vrstva PVC nevyžaduje po celou dobu životnosti žádnou další údržbu a obnovu. Vícevrstvý nátěrový systémem obou stran plechu. Při dodržení uvedených doporučení poskytuje výrobce plechu VIPLANYL desetiletou záruku na kvalitu ochranné vrstvy. Sortiment Výběr z řady standardizovaných profilů a možnost zhotovení profilu na přání zákazníka. Barevná škála 11 odstínů RAL, možnost zakázkové výroby s individuální barvou. Dodávka i tabulí 2 x 1 m, ve 12 základních barvách. Technické vlastnosti materiálu a jeho zpracování naleznete na samostatné stránce. Originální sortiment Všechny nabízené výrobky VIPLANYL 60 jsou vyrobeny společností D PLAST a.s., Lužkovice 206, Zlín.
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one