Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
VIPLANYL 60 - použití Kotvící, úchytné a dokončovací prvky pro PVC fólie, které jsou používány k hydroizolaci střech, bazénů, podzemních staveb atd. Klempířské prvky - pro oplechování střech, teras, balkónů, lodžií, atik, říms, parapetů. Obklady a podhledy v prostorách s agresivním prostředím. Výhody použití materiálu VIPLANYL Barva PVC vrstvy dle přání zákazníka. Vrstva PVC nevyžaduje po celou dobu životnosti žádnou další údržbu a obnovu. Vícevrstvý nátěrový systémem obou stran plechu. Při dodržení uvedených doporučení poskytuje výrobce plechu VIPLANYL desetiletou záruku na kvalitu ochranné vrstvy. Sortiment Výběr z řady standardizovaných profilů a možnost zhotovení profilu na přání zákazníka. Barevná škála 11 odstínů RAL, možnost zakázkové výroby s individuální barvou. Dodávka i tabulí 2 x 1 m, ve 12 základních barvách. Technické vlastnosti materiálu a jeho zpracování naleznete na samostatné stránce. Originální sortiment Všechny nabízené výrobky VIPLANYL 60 jsou vyrobeny společností D PLAST a.s., Lužkovice 206, Zlín.
02.10.2010 07:31:00
Jiří Jozek
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one