Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.

Komínový systém

EKO s.r.o. - Vám nabízí tuzemské certifikované komínové systémy, které splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku i aktuální požadavky české i evropské legislativy. Nabídku jsme rozšířili o systém lehké stropní konstrukce a doplňkový sortiment chytrých dřevěných špalků pro Váš a krb a ohniště. Naše systémy neobsahují žádné technické „kompromisy“ ani polovičatá řešení. Jejich montáž je snadná a rychlá, nevyžaduje žádnou mechanizaci, a tím se výrazně snížují přímé náklady na Vaší stavbě. Nabízíme kompletní sortiment služeb od poradenství, návrhu a projekce až po výrobu a distribuci. Zpětnou vazbou od našich partnerů i zákazníků neustále zdokonalujeme naše technická řešení a doplňujeme je o další prvky a komponenty, popř. o celé systémy, které jsme prozatím nenabízeli.
Ekomíny - návody - obrázek

Ekomíny - návody - obrázek

Stavíme nový dům a počítáte s novým komínek pro kotel, krbová kamna či krb? NE? Potřebujete jen renovovat stávající komín? Vyberte si z naší bohaté nabídky komínů a přejeme Vám Ať Vám táhne.
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one