Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
Někdy se stane ,že výrobce kotle ukončil výrobu náhradních dílů a potom nezbude než si najít někoho kdo to zvládne za něj.
PŘERUŠOVAČ TAHU  3.jpg
Původní

Původní

PŘERUŠOVAČ TAHU  2.jpg
Nový výrobek

Nový výrobek

Výrabíme dle dodaných mír,nebo šablony také zaoblené parapety , a to jak z vnějším , tak z vnitřním zaoblením ,( viz foto ).
Výrabíme dle dodaných mír,nebo šablony také zaoblené parapety , a to jak z vnějším , tak z vnitřním zaoblením ,( viz  foto ).
Výrabíme dle dodaných mír,nebo šablony také zaoblené parapety , a to jak z vnějším , tak z vnitřním zaoblením ,( viz foto ).
Od konkurence

Od konkurence

I takhle vyrábějí některé firmy a vůbec se za to nestydí ..
Obraz048.jpg
Zakázková výroba kouřovodu s Al plechu.

Zakázková výroba kouřovodu s Al plechu.

Zkontrolujte si stav vašeho starého kouřovodu ( pz. kouřovody se již nesmí používat ) , přineste jej a my Vám podle něj vyrobíme nový s Al plechu. Pokud jste zruční v kreslení,stačí  namalovat nákres , zaměřit a my po konzultaci a upřesnění Vám jej vyrobíme do 3 dnů.

Ceny zde ....
Krytky,různé barvy a druhy materiálů.
Krytky,různé barvy a druhy materiálů.
V prodeji -  krytky na zakrytí šroubů a natloukacích hmoždínek. Různý materiál ZnTi,Cu,pz.,LINDAB,SATJAM ap.Cena od 0,5o Kč - 0,8o ,- Kč za ks.Množební slevy nad 500 ks.
Prodej nářadí a pomůcek .

Prodej nářadí a pomůcek .

       Prodáváme nářadí a pomůcky pro profesionály i kutily ,zaměřené na obor klempíř , pokrývač ,částečně zedník,tesař.Skladem jsou ,různé druhy kladiv,kleští, nůžek ,šroubováků,ale něco i pro zedníky.Najdete zde i reflexní vesty,nebo pracovní rukavice,brašny na hřebíky a nářadí ,PUR pěny,tmely.lepidla ap. Sortiment je stále rozšiřován a doplňován.Zajistíme nářadí i na objednávku do 72 hodin.  


 
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one