Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
Krytky,různé barvy a druhy materiálů.
Krytky,různé barvy a druhy materiálů.
V prodeji -  krytky na zakrytí šroubů a natloukacích hmoždínek. Různý materiál ZnTi,Cu,pz.,LINDAB,SATJAM ap.Cena od 0,5o Kč - 0,8o ,- Kč za ks.Množební slevy nad 500 ks.
Zhotovíme i z vlastního materiálu zákazníka za cenu 0,50 Kč / ks, do 24 hodin ,nebo po dohodě i v kratším termínu.
02.03.2015 12:13:49
Jiří Jozek
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one