Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.

Prodej nářadí a pomůcek .

Prodej nářadí a pomůcek .

Prodej nářadí a pomůcek .

       Prodáváme nářadí a pomůcky pro profesionály i kutily ,zaměřené na obor klempíř , pokrývač ,částečně zedník,tesař.Skladem jsou ,různé druhy kladiv,kleští, nůžek ,šroubováků,ale něco i pro zedníky.Najdete zde i reflexní vesty,nebo pracovní rukavice,brašny na hřebíky a nářadí ,PUR pěny,tmely.lepidla ap. Sortiment je stále rozšiřován a doplňován.Zajistíme nářadí i na objednávku do 72 hodin.  
      Při případné objednávce výroby,jsi tak můžete nakoupit i chybějící nářadí,spojovací materiál - trhací nýty a k tomu rychlořezné,oboustranné vrtáky do plechu .
Vyrábíme také krytky (tzv. puklíky,nebo kloboučky ) na šrouby - materiál pz., ZnTi , Cu, Al, různé odstíny  Lindab,Satjam,Alox,Ranila ap.Pokud neseženete nikde požadovaný odstín ,přineste odstřižky plechu a do 24 hodin,nebo někdy i v kratším termínu vám je zhotovíme. Ceny jsou přijatelné.
02.03.2015 12:14:20
Jiří Jozek
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one