Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
Pokud máte zájem o propagací vašich stránek , můžete poslat vaší ikonku ve formátu 88 x 31 pixelů,s krátkým popisem činnosti a my ji zveřejníme.Naše reklama :


Kód na stránku :        <br /><a href="http://klempirstvijozek.webgarden.cz/"><img src="http://klempirstvijozek.webgarden.cz/img/custom/webgarden.cz/k/klempirstvijozek/657968-4a17c4e76e2fa.gif" alt="" /></a>


fa Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ

Kód :
<A HREF="http://klempirstvijozek.webgarden.cz/"><FONT COLOR="#000080"><IMG SRC="http://klempirstvijozek.webgarden.cz/img/custom/webgarden.cz/k/klempirstvijozek/657968-4a17b4bc2e122.gif" NAME="obrázky2" ALIGN=BOTTOM WIDTH=468 HEIGHT=60 BORDER=1>

Podmínky pro uveřejnění na mé stránce :

Stránky zabývající se příbuznou tematikou ( stavebnictví,bydlení ap.)
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one