Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
 
Společnost Bextra byla založena 3. 3. 1998, s cílem úspěšně obchodovat s materiály na střechy. V dubnu 1998 jsme otevřeli první pobočku v Olomouci. V počtu dvou pracovníků a zároveň jednatelů jsme svým nasazením a zdoláváním překážek dokázali oslovit celou řadu realizačních firem, které se postupně staly našimi stálými zákazníky. V následujícím roce jsme se rozhodli otevřít pobočku v Ostravě. To se stalo v dubnu 2000 v areálu Vítkovických staveb. I tady se nám podařilo oslovit významnou část realizačních firem a získat si jejich přízeň. I přesto, že jsme rozšiřovali skladové prostory o další, bylo jasné, že dál už nebylo kam. V roce 2004 se nám podařilo koupit pozemek na Místecké ulici s rozestavěným autosalónem. Bylo rozhodnuto – postavit vlastní sídlo se skladem. Výstavba probíhala v roce 2005. V tomtéž roce jsme otevřeli pobočku v Brně na Vídeňské ulici. Bylo to náročné, ale povedlo se: 1. února 2006 jsme slavnostně otevřeli nový areál v Ostravě a brněnská pobočka si našla své zákazníky.

Společnost Cuprosan s. r. o. vznikla v roce 1997 a v průběhu několika let se stala spolu s dceřinými společnostmi jedním z nejvýznamnějších dodavatelů plechů, okapových systémů, střešních krytin, stavebních izolací a střešních oken v ČR. Přání všech našich zákazníků z řad registrovaných fi rem, ale i drobných spotřebitelů rádi splníme ve všech 12 prodejních skladech a klempířských centrech na území celé České republiky.Obracíme se výhradně na stabilní a ověřené dodavatele. Jednou z obrovských předností je orientace na trhu s kovy, které představují stále významnou část sortimentu. Zkušenosti v nákupu kovů máme možnost zúročit v podobě nabídky plechů a okapových systémů za velmi výhodných podmínek.

Řadíme se k nejvýznamnějším dodavatelům plechů a okapových systémů, plechových krytin Lindab, Satjam, asfaltových pásů Vedag a střešních oken Velux v ČR.

 Lindab AB je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku (Grevie), který se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů z tenkostěnných ocelových plechů. Nabízí komplexní systémová řešení v obchodních oblastech Profil a Vzduchotechnika. Divize Profil se zaměřuje na konstrukční průmysl. Nabízí komponenty a komplexní konstrukční řešení pro komerční i rezidenční využití – ocelové haly, nástavby, střešní konstrukce, malé objekty, střešní a stěnové systémy aj. Divize Vzduchotechnika se zaměřuje na vzduchotechnický průmysl. Nabízí širokou škálu produktů od jednotlivých komponentů pro ventilaci až po komplexní řešení vnitřní vzduchotechniky. Koncern Lindab AB má více jak 30 letou tradici. V současné době působí ve 26 zemích po celém světě a zaměstnává více jak 3600 zaměstnanců.

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

Pro průmyslové aplikace – ocelové haly, logistické areály, výrobní závody, komerční centra apod. je připravena široká paleta trapézových plechů, fasádních obkladů a panelů nebo konstrukčních profilů.

Výroba probíhá ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše téměř
80 000 m2. Čtrnáct profilovacích výrobních linek skýtá záruku dodávek výrobků ve špičkové kvalitě, množství a termínu.


    Střecha a fasáda
Estetický půvab architektury produktů RHEINZINK je vyjímečný obzvlášť svojí mnohostranností. Od alpské chaty přes moderní museum až k obytnému domu, od avantgardního pojetí po tradiční. Střechy a fasády z titanzinku RHEINZINK však nepřesvědčují pouze svým vzhledem. Také z konstrukčního hlediska střechy a fasády z tohoto mnohostranného materiálu vyhrávají, a to na celé čáře...   
 
    Odvodnění střech
Estetický půvab architektury produktů RHEINZINK je vyjímečný obzvlášť svojí mnohostranností. Od alpské chaty přes moderní museum až k obytnému domu, od avantgardního pojetí po tradiční. Střechy a fasády z titanzinku RHEINZINK však nepřesvědčují pouze svým vzhledem. Také z konstrukčního hlediska střechy a fasády z tohoto mnohostranného materiálu vyhrávají, a to na celé čáře...        
 
    Doplňky střech
Rysem současnosti je touha přetvořit si dům podle vlastních představ. Život může být přece tak jednoduchý: Opravy nebo dodatečné dovybavení domu doplňky z titanzinku RHEINZINK je podstatně snadnější, než si většina stavebníků představuje. Není se tedy čemu divit, že jsou výrobky RHEINZINK používány stále častěji.
 
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one