Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
Pokud máte zájem o umístění mého banneru   na svou stránku,stačí vložit jen tento kód :  ><a href="http://klempirstvijozek.webgarden.cz/"><img src="http://klempirstvijozek.webgarden.cz/img/custom/webgarden.cz/k/klempirstvijozek/657968-4a17c4e76e2fa.gif" alt="" /></a>

blog bloger.cz 


Co je to blog ?
Blog je snadný způsob, jak si zdarma vytvořit:
 * své první webové stránky
 * Internetový deník * fotogalerie
 * jednoduché firemní stránky
 * vlastní internetové noviny


www.iBANNER.cz - výmněnný systém bannerů    iBANNER TopList
Jak t o pracuje
Na své stránky si umístíte krátký kód, který na nich bude zobrazovat cizí reklamní bannery. Takto získáváte kredity, které se vyměnují za zobrazení Vašeho reklamního banneru. Pokud někdo klikne na banner na Vašich stránkách, dostanete další kredity i za kliknutí. A stejně tak se Vaše bannery budou zobrazovat na stránkách ostatních členů systému v tématických kategoriích které si určíte.
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one