Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
Zde naleznete odkazy na stránky výrobců střešních šindelí i s postupem montáže a rad.
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Bitumenové střešní šindele Guttatec
jsou střešní krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken. Povrch šindele je tvořen tlakově zaválcovaným posypem z keramizovaného probarveného granulátu
IKO se stalo za dobu svého působení specialistou na šindele, čímž je zaručena nejvyšší kvalita výrobků a jistota pro Vaši střechu.
Společnost IKO využívá výhod integrální vertikální integrace: veškeré strategické suroviny jsou získávány a pečlivě zpracovány v rámci uskupení IKO. Tím je pro Vás zaručena nejvyšší kvalita a konzistentnost finálních výrobků.

Návod na pokládku
Instruktážní film - návod na montáž
Střešní šindele Isola s vložkou ze skelných vláken, vytváří po položení na pevné dřevěné bednění funkční a spolehlivou střechu, která má životnost několik desetiletí. Kombinací velice kvalitní skelné vložky a silné vrstvy flexibilního asfaltu, se vyrábí pevné a pružné šindele. Dvojitý lepicí systém umožňuje dlouhodobé, kvalitní slepení.

Stáhněte si program na výpočet
S novým programem pro výpočet střech můžete spolehlivě určit všechny výrobky, které budete potřebovat pro Vaši střechu. Program počítá střešní šindele Isola, ocelové tašky Powertekk, ocelové okapy Isola, Top Sec včetně podkladních pásů a všech doplňků.
DEHTOCHEMA BITUMAT, s.r.o. - obrázek

DEHTOCHEMA BITUMAT, s.r.o. - obrázek

Asfaltové šindele těchto řad nabízejí rozumný poměr ceny a kvality. Hodí se takřka na všechny altány, přístřešky či pergoly a spolehlivě plní svojí funkci střešní krytiny. Lze je také použít na rodinné domy a průmyslové stavby. Jsou dostupné v mnoha barevných variacích a tvarech. Při použití uvedených podkladních pásů jsou na ně poskytovány záruky: 12let na šindele řady EXTRAGLASS, 15let na šindele řady PREMIUM

Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one