Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
DEHTOCHEMA BITUMAT, s.r.o. - obrázek

DEHTOCHEMA BITUMAT, s.r.o. - obrázek

Asfaltové šindele těchto řad nabízejí rozumný poměr ceny a kvality. Hodí se takřka na všechny altány, přístřešky či pergoly a spolehlivě plní svojí funkci střešní krytiny. Lze je také použít na rodinné domy a průmyslové stavby. Jsou dostupné v mnoha barevných variacích a tvarech. Při použití uvedených podkladních pásů jsou na ně poskytovány záruky: 12let na šindele řady EXTRAGLASS, 15let na šindele řady PREMIUM

20.06.2010 14:35:24
Jiří Jozek
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one