Tyto stránky se zabývají radami a nabídkou pomoci,lidem kteří nemohou sehnat odborníka na opravu střechy, chaty nebo rodinného domu a jsou nuceni opravu provádět svépomocí.
Stránky jsou určeny těm,trošku manuálně zručným a moje rady jím aspoň trochu pomohou s realizací,poradím jak jednoduše provést montáž,nebo odkážu na stránky výrobce s postupy montáže.
Najdete zde i odkazy na firmy se kterými spolupracuji,a které můžu bez obav doporučit.Na výrobce doplňků,krytin a nářadí , potřebné pro Vaší práci.
      Protože odborníku je málo , do našeho řemesla už fušuje kde kdo a potom ve většině případů tak konečný výsledek taky vypadá.Rád na těchto stránkách uvítám názory i realizačních firem,s jakými problémy se potýkají a  čeho by se měli " kutilové"  případně  vyvarovat.
       Rád bych vás taky požádal o zasílání fotografií kuriozit ,to znamená ukázek s čím jste se třeba při realizaci setkali, podělte ses námi , rád je zveřejním i pro pobavení druhých.
Jirka
      
25.05.2009 07:40:51
Jiří Jozek
Záchrana dat & Obnova dat z harddisků Až se Vám stane to co mně,odejde síťový zdroj a odpálí Vám oba disky a příjdete o všechna data ,doporučuji využít této firmy,opravili a rekonstruovali všechna data,za což jím vřelý dík a mé poděkování , i když to nebyla levná záležitost.
Kontakt : Jiří Jozek KLEMPÍŘSTVÍ , Šalounová 626/22 , 703 00 Ostrava Vítkovice . Tel : 558843951, , E-mail : jjozek@802.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one